Hakkımızda

Adapomp Çorluda Endüstri Pompaları, Endüstriyel ve Evsel Hidroforlar, Eşanjör Servisliği ve Fittings malzemeleri satış tamir bakım onarım ve yetkili teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir. 

Adapomp, Endüstri Pompaları Satış, Yedek Parça, Komple Mekanik Bakım, Onarım, Revizyon ve Teknik Servis hizmetleri yapılmaktadır. Atık Su Pompaları, Kızgın Yağ Pompaları, Blower Pompalar, Vakum Pompaları, Kazan Besi Pompaları, Katı Katman Dişli Pompalar, Havuz Pompaları Dalgıç Pompalar Mekanik Bakım, Onarım, Revizyon ve Teknik Servis Hizmetleri vermekteyiz.

Adapomp, Endüstri ve Konut Hizmetinde Kullanılan Hidrofor Grupları Satışı, Mekanik Tamir Bakım ve Revizyon hizmetleri, İşleme alma, akım, basınç, debi ve sızdırmazlık kontrolleri. 24 litreden 1000 litreye her ölçü ebatta hidrofor sistemleri genleşme tankları ve mebran satışı, teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Adapomp, Endüstriyel Borulu , Plakalı, Lehimli Isı Eşanjörleri Satış ve Servis Boyler Satış ve Servis, Anot Katot Çubukları Değişimi, Yedek Parça, Bakım, Onarım Revizyon ve Isı İstasyonları Teknik Servis hizmetleri yapılmaktadır.  

Adapomp, hidraforların tesisat revüzyonları, flex hortumları, vana ve su sistemleri bakım onarım teknik servis hizmetlerini sağlamaktadır. 

Adapomp, uzman kadromuzla Endüstriyel Tesisatlarınızda Çözüm Ortağınız...

 


WhatsApp
Hemen Ara